Przedsiębiorstwo społeczne

Aktualności

Aktualności

Już trzecie i ostatnie warsztaty Planowania Strategicznego Fundacji Aktywizacja Bez Granic

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nad jeziorem Wdzydzkim na Kaszubach, w dniach 20-22 maja 2024  r. odbyły się już trzecie i ostatnie warsztaty Planowania Strategicznego Fundacji Aktywizacja Bez Granic.

W ramach modułu strategicznego, w zespołach roboczych przygotowaliśmy  mapę interesariuszy celem określenia osób, grup i podmiotów, które mają największy wpływ na działalność Fundacji oraz są najbardziej zaangażowani na jej rzecz i na których zwrotnie oddziaływać Fundacja podejmując lub zaniechując określone działania. Opracowano metodykę współpracy z podopiecznymi Fundacji zwracając uwagę na kwestie organizacyjne, zastosowanie narzędzi informatycznych, które mogą być użyte do pracy z osobami niepełnosprawnymi. Metodą pracy w małych grupach zespoły  wypracowały długofalową koncepcję wsparcia osób z niepełnosprawnością, określa jej cele i kluczowe czynniki sukcesu wraz z miernikami i metodami raportowania.

Materiały zebrane i opracowane  na wszystkich trzech warsztatach pozwoliły na opracowanie strategii Fundacji Aktywizacja Bez Granic, która będzie służyła w działalności Fundacji na rzecz aktywizacji niepełnosprawnych osób bezrobotnych. Wypracowana strategii przyczyni się ona do włączenia społecznego oraz funkcjonowania w środowisku pracy w sposób efektywny i skuteczny osób objętych opieką Fundacji.

 

 

belka

 

Wydarzenie zrealizowane ze środków KPO w ramach projektu
 CYFRYZACJA DZIAŁALNOŚCI SPOŁECZNEJ FUNDACJI „AKTYWIZACJA BEZ GRANIC”

w ramach programu „Odporność oraz Rozwój Ekonomii Społecznej i Przedsiębiorczości Społecznej” na lata 2022-2025

#KPO

fundacja_abg_logo-h90.png

Adres: ul. Żurawia 43, 00-680 Warszawa
NIP 701 096 75 69      KRS 0000821895
Regon 385397950

 

Skontaktuj się z nami!